Ledelse og administrasjon


Rektor
Jack Heidner
Tlf. 23126445
jack.heidner@ude.oslo.kommune.no


Assisterende rektor 8.–10. trinn
Hans Jørgen Astrup
Tlf 23126448
Hans.jorgen.astrup@ude.oslo.kommune.no

 tonje lekhal
Undervisningsinspektør 5.–7. trinn
Tonje Lekhal
Tlf 23126459
Tonje.lekhal@ude.oslo.kommune.no


Undervisningsinspektør 1.–4. trinn
Anders Ravn-Nilsen
Tlf 41516073
Anders.ravn-nilsen@ude.oslo.kommune.no

 
Sosiallærer 1.–2. trinn
Ann Kristin Wolla
Tlf. 23126447
ann-kristin.wolla@ude.oslo.kommune.no


Sosiallærer 3.–7. trinn
Christine Johansen
Tlf: 23126446
christine.johansen@ude.oslo.kommune.no


Sosiallærer 8.–10. trinn
Benthe Jordin
Tlf: 46853982
benthe.jordin@ude.oslo.kommune.no

 
Rådgiver
Ina Kvalen Dalsheim
Tlf. 23126457
Ina.KvalenDalsheim@ude.oslo.kommune.no


Sekretær

Morten Olsen
Tlf. 23126442
morten.olsen@ude.oslo.kommune.no


Konsulent
Silje Liaker Holm
Tlf: 23126444 
silje.liaker.holm@ude.oslo.kommune.no


Konsulent
Unni Rindal
Tlf. 23126443
unni.rindal@ude.oslo.kommune.no


Konsulent
Lena Slåen
Tlf: 23126440
Lena.slaen@ude.oslo.kommune.no


Vaktmester
Ivan Stene Lehmann
Tlf: 99387460
ivan.stene.lehmann@ude.oslo.kommune.no

Aktivitetsskolen


Aktivitetsleder
Irene Rødsten 
Tlf. 23126981
irene.rodsten@ude.oslo.kommune.no


Baseleder AKS Bjartbakken 1. og 2. trinn
Silje Westbye Bratlie
Tlf. 23126980
sibra037@osloskolen.no


Baseleder AKS Kattisa 3. og 4. trinn
Annelen Thun
Tlf. 23126980
annele1704@osloskolen.no